کانال رسمی تلگرام دکتر ابراهیمی دینانی

کانال تلگرام دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی


هم اکنون عضو شوید

جدیدترین مقالات و مطالب حکمی و فلسفی در کانال بروز می شود همچنین می توانید از آخرین رویدادهای فلسفی و سخنرانی های دکتر دینانی نیز اطلاع پیدا کنید

کلیک کنید

چرا تلگرام؟

کانال یک شبکه اجتماعی در دسترس و پرمخاطب ایرانیان است که هر روز به کاربران آن اضافه می شود.

عضو شوید

اینستاگرام

شما می توانید در جامعه بزرگ دنبال کنندگان دکتر دینانی در اینستاگرام نیز همراه ما باشید

عضو شوید
 

کانال تلگرام دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی مدتی است که فعالیت خود را آغاز کرده و جدیدترین اخبار سایت و همایش ها و سخنرانی های دکتر دینانی در این کانال در دسترس است.

نحوه عضویت در کانال تلگرام دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی

برای عضویت می توانید روی لینک زیر کلیک کرده و به محض ورود به صفحه کانال در اپلیکشین تلگرام «Join» را انتخاب کرده و به عضویت کانال دربیایید.

همچنین می توانید با جستجوی نام کاربری کانال در خود اپلیکشین تلگرام برای عضویت اقدام نمائید. به این صورت که شما نام کاربری کانال (ebrahimi_dinani@) را در قسمت جستجوی تلگرام وارد نمایید. در صورتی که اتصال شما به اینترنت برقرار باشد و نام کاربری را درست وارد کرده باشید، کانال دکتر دینانی برای شما نمایش داده خواهد شد و طبق گام قبلی روی عبارت «join» کلیک کرده و به عضویت کانال درخواهید آمد.

جزئیات مطالب کانال دکتر دینانی در تلگرام

مطالب متنوعی در دسته بندی های مختلف از جمله: دانلود برنامه معرفت، دانلود کلاس های آزاد دکتر ابراهیمی دینانی، پاره نوشته های فلسفی و عرفانی از بزرگان حکمت و فلسفه، اطلاع رسانی برنامه سخنرانی ها و همایش هایی که جناب استاد حضور خواهند داشت. همچنین معرفی آخرین کتاب های منتشر شده از ایشان به همراه نقد و بررسی های انجام گرفته، از شاخص ترین مطالب می باشند.

 

کانال تلگرام دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی