دوره آموزش حضوری منطق و فلسفه

آیا اهل شک و سوال هستید؟

دنیای شگفت انگیز فلسفه، براستی دنیای عجیبی است زیرا اگر اهل شک باشید حتما از فلسفه خوشتان خواهد آمد و اگر اهل شک کردن نیستید همین الان به غار فرسوده یقین خود پناه ببرید و تا ابد ادامه این متن را نخوانید!! شک بهترین معبر و گذرگاه است اما توقفگاه بسیار بد و ناجوانمردی است. چگونه می توان از تنگنای ندانسته ها به سرزمین فراخ و وسیع دانسته ها به طور صحیح قدم گذاشت. آیا دانستن یک سری اطلاعات و اصطلاحات برای پیشبرد به حقیقت و معرفت، کافی است یا باید روش و اسلوب درستی نیز داشت و «فهمید» که می بایست روش مند بود تا درست فهمید.

اگر می خواهید شک کنید و در شک خود نمانید بلکه به پاسخ های بهتر یا به عبارتی به سوالات پخته تر برسید، حتما در دوره های حضوری منطق و فلسفه ما شرکت کنید اگر می خواهید سوال بپرسید و اهل سوال اساسی و دقیق هستید، ما به گرمی پذیرای ذهن فعال شما هستیم. اگر می خواهید گفتگو به معنای متعارف که معمولا به صورت فرسایشی است را کنار بگذارید و عمیق تر بیاندیشید، حتما در کلاس های حضوری ما ثبت نام کنید.

دوره های آموزشی ما بهترین انتخاب برای نیازهای معرفتی و شناختی شماست

فرصت گفتگو با فرهیختگان علاقه مند به حکمت و معرفت
فهم فعال خود را در بوته مسائل بنیادین فلسفه قرار دهید
مطالعه و گفتگو براساس منابع اصیل و دقیق معرفت شناختی
ارائه سیر درسی و تحصیلی برای دانش آموختگان دوره

گام به گام ثبت نام در کلاس ها

مراحل ثبت نام در کلاس های ما بسیار ساده و راحت است گام به گام آنها را انجام دهید
  • Step 1مرحله اول، ثبت نام دانشجویی

    شما در این مرحله، اطلاعات کلی از خودتان را برای سیستم ثبت نام ما ارسال می کنید و بعد از ارسال اطلاعات خود، وارد مرحله بعد خواهید شد
  • step 2مرحله دوم تکمیل اطلاعات آموزشی

    برای تکمیل این اطلاعات نیاز به اسکن عکس سه در چهار خود دارید. همچنین در این بخش روز و ساعت پیشنهادی خودتان را انتخاب کنید. اگر پیشنهاد شما به حد نصاب لازم برای تشکیل کلاس (5 نفر) رسید، بلافاصله دوره انتخابی شما فعال خواهد شد در غیر اینصورت می بایست منتظر بمانید تا نفرات کلاس به حدنصاب برسد.
  • step 3مرحله سوم، تماس ما با شما

    بعد از ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود، مشخصات شما توسط کارشناسان بخش آموزش و ثبت نام مدرسه فلسفه، بررسی خواهد شد و (روز و ساعت) نهایی به اطلاع شما خواهد رسید

آخرین فرصت شما برای ثبت نام ترم آینده، هم اکنون کلیک کنید