سوالات متداول درباره دکتر دینانی

مدتی است دنبال آقای دکتر دینانی هستم من چطور می تونم با ایشان ملاقاتی داشته باشم آیا شما می تونید منو راهنمایی بفرمائید
پاسخ : ملاقات حضوری با آقای دکتر دینانی تنها از طریق شرکت در کلاسهای انجمن حکمت و فلسفه میسر است که البته لازمه حضور در این کلاسها آشنایی حداقلی با فلسفه می باشد . اطلاعات بیشتر را در وب سایت انجمن حکمت و فلسفه ببینید.
تقاضا دارم اگر جناب دکتر دینانی ایمیلی دارند بفرمایید چون نمی توانم با ایشان حضورا ارتباط برقرار کنم.
پاسخ : استاد دینانی ایمیل ، موبایل و….. ندارند؛ اگر خواستید ارتباط با ایشان داشته باشید می توانید از طریق فرم تماس همین سایت پیام خود را قرار دهید و مطمئن باشید پیام شما به دست استاد خواهد رسید.
راهنمایی کنید که از کجا میتوانم کتابهای استاد را تهیه کنم ؟
پاسخ : برای تهیه کتابهای استاد به کتابفروشی های معتبر مراجعه کنید. فروشگاه کتاب وب سایت دکتر دینانی فعلا غیرفعال می باشد
زمان پخش برنامه معرفت چه ساعتی است ؟
پاسخ : زمان پخش برنامه معرفت روزهای جمعه ساعت ۱۹ و تکرار آن روز سه شنبه ساعت ۹:۳۰ می باشد .(البته بنا به جدول پخش سیما گاهی با تاخیر یا زودتر برنامه پخش می شود)
چگونه می توانم ویدئو های برنامه معرفت را از زمانی که پخش شده تاکنون تهیه کنم ؟
تمامی قسمت های برنامه معرفت در بخش آرشیو این برنامه در وب سایت، موجود است؛ به دلیل همین آرشیو قوی، دقیقا همین وب سایت بهترین گزینه برای خرید مجموعه کامل برنامه معرفت نیز هست! پس اگر برای شما دانلود تمامی قسمت ها از اینترنت امکان پذیر نیست، از صفحه خرید برنامه معرفت اقدام کنید
تدریس کلاس های فلسفه آزاد دکتر دینانی کجاست و شرایط و روزهای آن را اعلام بفرمایید

کلاس های فلسفه آزاد دکتر دینانی با عنوان «سلسله کلاس های ماجرای فکر فلسفی در جهان اسلام» با محوریت کتاب «ماجرای فکرفلسفی در جهان اسلام» روزهای دوشنبه هر هفته ساعت ۱۲ ظهر در موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران برگزار می شود. آدرس: تهران – خیابان ولیعصر- خیابان نوفل لوشاتو- کوچه آراکلیان- موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران. برای جلسه اول نیازی به ثبت نام نیست و لازمه این کلاسها آشنایی حداقلی با فلسفه و منطق است.