کانال رسمی تلگرام دکتر ابراهیمی دینانی

کانال تلگرام دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی مدتی است که فعالیت خود را آغاز کرده و جدیدترین اخبار سایت و همایش ها و سخنرانی های دکتر دینانی در این کانال در دسترس است.

نحوه عضویت در کانال تلگرام دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی

برای عضویت می توانید روی لینک زیر کلیک کرده و به محض ورود به صفحه کانال در اپلیکشین تلگرام «Join» را انتخاب کرده و به عضویت کانال دربیایید.

همچنین می توانید با جستجوی نام کاربری کانال در خود اپلیکشین تلگرام برای عضویت اقدام نمائید. به این صورت که شما نام کاربری کانال (@ebrahimi_dinani) را در قسمت جستجوی تلگرام وارد نمایید. در صورتی که اتصال شما به اینترنت برقرار باشد و نام کاربری را درست وارد کرده باشید، کانال دکتر دینانی برای شما نمایش داده خواهد شد و طبق گام قبلی روی عبارت «join» کلیک کرده و به عضویت کانال درخواهید آمد.

جزئیات مطالب کانال دکتر دینانی در تلگرام

مطالب متنوعی در دسته بندی های مختلف از جمله: دانلود برنامه معرفت، دانلود کلاس های آزاد دکتر ابراهیمی دینانی، پاره نوشته های فلسفی و عرفانی از بزرگان حکمت و فلسفه، اطلاع رسانی برنامه سخنرانی ها و همایش هایی که جناب استاد حضور خواهند داشت. همچنین معرفی آخرین کتاب های منتشر شده از ایشان به همراه نقد و بررسی های انجام گرفته، از شاخص ترین مطالب می باشند.

 

کانال تلگرام دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی