فراخوان علاقه مندان به استاد

فراخوان علاقه مندان به استاد
۱۳۹۱-۰۷-۱۸
مصاحبه با استاد دینانی – قسمت اول (سخن ابن سینا و بیان بهمنیار در نگاهی دیگر)
۱۳۹۱-۰۷-۱۸
نمایش همه

فراخوان علاقه مندان به استاد

با سلام خدمت دوستان عزیز

مدتی است با رونق گرفتن وب سایت هواداران، نظرات و اظهار علاقه مندی های زیادی در میان علاقه مندان به استاد نسبت به ایشان ابراز شده است. از این بابت خدا را شاکریم که دوستان فهیم ما قدردان زحمات حضرت استاد دینانی هستند.

از همین رو تصمیم گرفتیم تا یک فراخوان از دوستان و علاقه مندان به استاد داشته باشیم تا افرادی که هر گونه سوال یا اظهار علاقه یا انتقاد و پیشنهاد داشته باشند بتوانند پیامشان را مستقیم به خود استاد دینانی منتقل کنند. عزیزان می توانند دیدگاه ها و مطالب خود و هر آنچه می خواهند به استاد بگویند را در قسمت نظرات همین صفحه بنویسند و مطمئن باشند که ما پرینت همین صفحه را به دست ایشان خواهیم رساند و ایشان مستقیما نظرات شما را خواهند خواند. این صفحه از تاریخ انتشار آن به مدت ۲ هفته برای عموم در دسترس خواهد بود.

خواهشی که داریم این است که دوستان ایمیل خود را به دقت وارد نمایند تا اگر سوالی داشتند و استاد پاسخ دادند ما برایشان ارسال کنیم.

خداوند استاد عزیز، این گوهر ارزشمند را برای همه ما سالم و سر حال نگه بدارد و طول عمر با عزت به ایشان عنایت بفرماید.

ان شاءالله

پایان مهلت فراخوان و دریافت پاسخ ها :

با تشکر از همه دوستان و افرادی که در این فراخوان شرکت نمودند . از اظهار علاقه ها و ابراز احساسات نسبت به استاد عالی قدر بسیار سپاسگذاریم . با توجه به این که سوالات بسیار زیادی واصل شد و خیلی از دوستان تقاضا کرده بودند که سوالشان در معرض دید سایر کاربران سایت نباشد ،پاسخ گویی به این سوالات مدتی به طول خواهد انجامید .

دوستان توجه داشته باشند که طی ده روز آینده (حداکثر تا نیمه اول آبان ماه )پاسخ سوالشان به ایمیل آنها ارسال خواهد شد و تاکید می کنیم که سوال شما و پاسخ آن ، به هیچ عنوان در وب سایت منتشر نخواهد شد پس حتما در طی ده روز آینده ایمیل خود را چک بفرمایید . در صورتی که پاسخ را دریافت نکردید می توانید از طریق قسمت نظرات یا فرم تماس با مدیر نسبت به پیگیری اقدام نمایید.

باز هم از استقبال بسیار زیاد شما نسبت به مباحث معرفتی و استاد دینانی صمیمانه سپاسگذاریم

دیدگاه ها بسته شده است