سخنرانی دکتر دینانی در همایش روز جهانی فلسفه ۱۳۹۱

قاعده ۳۰ : تخلف معلول از علت تامه محال است
۱۳۹۲-۰۳-۱۲
گفتگو با دکتر دینانی پیرامون سهروردی و فلسفه اشراق
۱۳۹۲-۰۳-۱۶
نمایش همه

سخنرانی دکتر دینانی در همایش روز جهانی فلسفه ۱۳۹۱

همایش روزجهانی فلسفه سال ۱۳۹۱ با عنوان «وضعیت فلسفه در ایران معاصر» در روز سه شنبه ۲۳ آبان ماه برگزار شدسخنران آخر همایش روز جهانی فلسفه ، دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی بودند که با موضوع نقش علامه طباطبایی در فلسفه کشور ، سخنرانی کردند.

همایش روزجهانی فلسفه سال ۱۳۹۱ با عنوان «وضعیت فلسفه در ایران معاصر» در روز سه شنبه ۲۳ آبان ماه برگزار شد. این همایش که طی دو روز در محل انجمن حکمت و فلسفه ایران برگزار شده بود با سخنرانی آقایان :

دکتر رضا داوری اردکانی ، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه ، دکتر شیخ الاسلامی ، دکتر محمد سعیدی مهر ، دکتر احمد عابدی ، دکتر قاسم پورحسن ، خانم دکتر شهین اعوانی ، دکتر عبد‌اله نصری و آقای منوچهر صدوقی‌سها در روز نخست همایش ، به کار خود پایان داد.

در روز دوم همایش آقایان دکتر ضیاء موحد و دکتر کریم مجتهدی ، با موضوع بررسی وضعیت منطق، فلسفه غرب وفلسفه‌های مضاف درایران ودکتر محمدصادق زاهدی با موضوع بررسی وضعیت کاربردی‌ سازی فلسفه در ایران به سخنرانی پرداختند

سخنران آخر همایش روز جهانی فلسفه ، دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی بودند که با موضوع نقش علامه طباطبایی در فلسفه کشور ، سخنرانی کردند.

فایل صوتی و تصویری این همایش ، بعد از برگزاری همایش به دست ما نرسیده بود و اکنون توانستیم فایل صوتی و تصویری را با کیفیت مناسبی برای استفاده شما عزیزان قرار دهیم .

 

لینک دانلود

دکتر دینانی

Video-Download

Sound-Download

Youtube-download

2 دیدگاه ها

  1. برزنونی می‌گه:

    با سلام و احترام فراوان
    با تبریک اعیاد مبارک شعبانیه، می خواستم از این طریق از حضرت استاد دینانی و شما که واسطه این خیر و توزیع زکات علم استاد را بر عهده دارید، سپاس صمیمانه ام را اعلام دارم. این زحمت گذشته از این که برای داخل کشور قطعاً مفید است؛ چه همه فرصت یا امکان حضور در مباحث حضرت استاد را ندارند؛ برای ایرانیان خارج از کشور مهم تر است و در این دیار غربت، اگرچه به کار علمی مشغولیم، اما جدایی فرزند از مام وطن و دورماندن از آثار اندیشمندان اصیلی که دل در گرو معرفت و عقلانیت حقیقی دارند، غبنی است عظیم.
    به هر حال، خواستم از این طریق تشکری کرده باشم.
    بدرود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله را حل کنید *